ЧЕРНОМОРСКОЕ ПРЕДПРИЯТИЕ
ОДЕССКОЙ РЕГИОНАЛЬНОЙ
ТОРГОВО-ПРОМЫШЛЕННОЙ ПАЛАТЫ
Системность. Независимость. Обьективность.
Черноморское предприятие ОР ТПП
68001, Украина, г. Черноморск, ул. Победы 18а
Тел: +38 (04868) 4-07-99
Моб: +38 (050) 495-24-24

ТПП УКРАЇНИ ДОЛУЧИЛАСЯ ДО ПРОВЕДЕННЯ ЧЕТВЕРТОГО УКРАЇНСЬКО-ЛИТОВСЬКОГО ЕКОНОМІЧНОГО ФОРУМУ

10 декабря 2018
У Києві відбувся четвертий Українсько-литовський економічний форум за участі представників урядів України і Литви, бізнес-асоціацій, експертів, економістів, підприємницьких кіл.

«Радує, що наші відносини розвиваються стабільно і показують хороший приклад іншим державам. Литва нас завжди підтримувала, в тому числі економічно. Тільки мережа Novus створила в Україні понад 5 тисяч робочих місць, а загалом у нашій державі провадять діяльність майже 250 литовських компаній і фірм із литовськими інвестиціями. У Литві наразі працюють 88 компаній із українським капіталом. Зростає наш товарообіг, створюється багато спільних підприємств. Робота кипить! Хай так буде і надалі», - сказав президент ТПП України Геннадій Чижиков.

«Ми дуже цінуємо розвиток партнерства з Литвою не лише в сфері товарообігу, розвитку інвестицій, обміну технологіями, але й її велику допомогу дружньої країни  як посередника між Україною та Європейським Союзом, як більш досвідченого гравця з питань стандартизації, технічних регламентів, правил торгівлі тощо. Принципове значення має продовження плідної співпраці в сферах енергозбереження та енергоефективності, альтернативної енергетики, охорони навколишнього середовища, інвестицій, корпоративної безпеки, це наші пріоритети на майбутнє», – наголосив президент УСПП Анатолій Кінах.

У рамках форуму відбулися засідання тематичних секцій  «Відновлювані джерела енергії», «Транспорт та логістика», «Інноваційні технології» та «Фінансові інструменти та інвестиційний клімат», засідання Українсько-литовської ділової ради.

Участь у заході взяли представники таких провідних литовських компаній, як BOD Group, (розглядають інвестування у проекти сонячних електростанцій у Херсонській та інших областях України),  АТ «Литовські залізниці» –  (зацікавлені у подальшому розвитку міжнародного проекту потягу контейнерних перевезень Вікінг),  UAB INTA – (постачають, обслуговують та програмують обладнання для радіозвязку, системи ренгенконтролю вантажів, системи контролю стану навколишнього середовища),  Клайпедський державний морський порт – (зацікавлені у співпраці з українськими портами).
Черноморское предприятие ОР ТПП
68001, Украина, г. Черноморск, ул. Победы 18а
Тел: +38 (04868) 4-07-99
Моб: +38 (050) 495-24-24