ЧЕРНОМОРСКОЕ ПРЕДПРИЯТИЕ
ОДЕССКОЙ РЕГИОНАЛЬНОЙ
ТОРГОВО-ПРОМЫШЛЕННОЙ ПАЛАТЫ
Системность. Независимость. Обьективность.
Черноморское предприятие ОР ТПП
68001, Украина, г. Черноморск, ул. Победы 18а
Тел: +38 (04868) 4-07-99
Моб: +38 (050) 495-24-24

ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ НАВЧАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ EUREM

1 марта 2019
ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ НАВЧАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ EUREM
Запрошуємо енергоменеджерів підприємств взяти участь в другому тренінг-курсі «EUREM – Європейський енергоменеджер (ТПП) / European EnergyManager (CCI)»
 Що таке EUREM?

Тренінг EUREM - «Європейський енергоменеджер (ТПП)» – це визнана у світі кваліфікаційна програма у галузі енергоменеджменту та енергоефективних технологій, орієнтована на енергоменджерів підприємств та компанії, що надають енергоефективні послуги. Програма EUREM базується на стандартах та нормах ТПП Нюрнберга (авторське право), Асоціації торгово-промислових палат Німеччини (DIHK e.V.) та DIHK-Bildungs-GmbH, організації, що відповідає за професійну освіту та підвищення кваліфікації. Курс поєднує теорію й практику енергоменеджменту. Теоретична частина охоплює 171 академічну годину, практична робота передбачає розробку та техніко-економічне обгрунтування енергоефективного проекту для свого підприємства. Навчання за програмою EUREM пройшли понад 5000 європейських енергоменеджерів у 32 країнах світу.Організаторами курсу EUREM є Київська торгово-промислова палата, проект «Консультування підприємств щодо енергоефективності», що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, та німецько-український партнерський проект торгово-промислових палат KVP Ukraine.

 Які переваги отримають підприємства?

Зниження споживання енергії на виробництві шляхом реалізації енергоефективних технологій.
Можливість використовувати кращі світові практики енергоефективності.
Проектна робота, розробка якої є обов’язковою складовою тренінг-курсу, надає можливість на практиці застосувати набуті теоретичні знання та отримати реальний результат – заощадження фінансових ресурсів підприємства.
Можливість підготуватися до змін на енергетичному ринку (підвищення цін, енергетичні податки).
Отримання доступу до грантів або кредитних коштів міжнародних фінансових інституцій для впровадження енергоефективних заходів на підприємстві.
Можливість зробити внесок у захист навколишнього середовища.
 Дати та місце проведення  

Другий курс EUREM проходитиме 21 березня – 13 вересня 2019 року у Київській торгово-промисловій палаті

Умови та вартість навчання

Після успішного завершення тренінг-курсу EUREM учасники отримують сертифікат міжнародного зразка «European EnergyManager (CCI)». Сертифікат чинний в країнах-партнерах EUREM.

Повна вартість навчання за програмою складає 31800,00 грн. Другий курс EUREM фінансується за підтримки проекту «Консультування підприємств щодо енергоефективності», тому підприємства сплачують за навчання лише 1/3 від загальної вартості курсу. Таким чином, внесок учасників за другий курс складає: 9950,00 грн., враховуючи ПДВ.

Запитання щодо курсу, а також заповнені заявки на участь надсилайте на адресу:

Центр бізнес-освіти Київської ТПП

Олександр Сіненко, координатор програми EUREM

Тел.: +380 (44) 235-82-96, +380 (50) 411-14-15 

e-mail: seminar@kcci.org.ua

Facebook: https://www.facebook.com/EUREMUkraine

Заявка на участь
Програма
Черноморское предприятие ОР ТПП
68001, Украина, г. Черноморск, ул. Победы 18а
Тел: +38 (04868) 4-07-99
Моб: +38 (050) 495-24-24