ЧЕРНОМОРСКОЕ ПРЕДПРИЯТИЕ
ОДЕССКОЙ РЕГИОНАЛЬНОЙ
ТОРГОВО-ПРОМЫШЛЕННОЙ ПАЛАТЫ
Системность. Независимость. Обьективность.
Черноморское предприятие ОР ТПП
68001, Украина, г. Черноморск, ул. Победы 18а
Тел: +38 (04868) 4-07-99
Моб: +38 (050) 495-24-24

ПРО УЧАСТЬ ОРТПП У РОБОТІ VІІ МІЖНАРОДНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ FRАСНТ 2019

5 апреля 2019
ПРО УЧАСТЬ ОРТПП У РОБОТІ VІІ МІЖНАРОДНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ FRАСНТ 2019
Конференція FRАСНТ 2019 - важлива міжнародна подія у галузі транспорту і логістики, яка є місцем зустрічі впливових гравців ринку транспортних послуг, відбулася у Гданську

2-3 квітня, на запрошення Польсько - української господарчої палати та Агентства розвитку Помор'я, члени делегації Одеської регіональної торгово-промислової палати  на чолі з першим віце-президентом ОРТПП Нестеренко А.М. взяли участь у роботі VІІ Міжнародної конференції FRАСНТ 2019, яка відбулася у Гданську (Республіка Польща).

Під час заходу відбулися дискусії  на теми  важливості транспортних коридорів Північ-Південь для інтермодальних перевезень та перспектив економічного співробітництва між Україною та Польщею.
Учасниками  конференції  були розглянуті наступні  питання: Європейські коридорні мережі TEN-T і тенденції у світовій торгівлі; роль відродження нижньої Вісли та Міжнародного водного шляху Е-40 для активізації відносин Польщі з Україною та Білоруссю; важливість скандинавського ринку для коридорів Північ-Південь; співпраця морських портів (Гданськ-Одеса, Гдиня-Одеса) - потенціал, вагові вантажі, логістичні центри, попередній досвід і плани; нові інфраструктурні проекти в Польщі та Україні - їх вплив на зміцнення потенціалу та співробітництво в галузі транспорту і логістики (в тому числі державна програма "Україна Драйв 2030" - будівництво автомобільної та автодорожньої мережі); необхідність модернізації польсько-українського державного кордону. 


Увага присутніх була зосереджена на важливості економічного партнерства між Польщею та Україною; тенденцій у сфері торгівлі; лібералізації відносин між ЄС та Україною; можливості використання Угоди DCFTA в торгівлі; потенціалу та перспектив економічних відносин Померанія-Україна (Одеса).

Учасники дискусій дійшли висновку, що Польща для України є важливим стратегічним партнером, а міжрегіональне та транскордонне співробітництво є  найважливішою складовою стратегічного партнерства України з Республікою Польща та європейської інтеграції України.

У рамках проведення міжнародного заходу Одеська регіональна торгово-промислова палата, Польсько-українська господарча палата та організація «Роботодавці Помор’я» підписали Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю, метою якого є встановлення практичних напрямків співробітництва між сторонами-підписантами.

По завершенню конференції відбулися прямі ділові зустрічі українських компаній та представників Померанії та переговори у форматі B2B.
 
Черноморское предприятие ОР ТПП
68001, Украина, г. Черноморск, ул. Победы 18а
Тел: +38 (04868) 4-07-99
Моб: +38 (050) 495-24-24